Novotel Suites Montpellier Antigone
Volwassenen:
Kinderen:
Ages of children:
Ontvang de realtime prijzen en kameropties voor uw data.
Overzicht
Gelegen naast Antigone District, Novotel Suites Montpellier Antigone is op 10 km van de luchthaven Montpellier-Méditerranée. Alle gasten kunnen gebruik maken van hogesnelheidstoegang tot het internet in de hele accommodatie en een wellnesscentrum.
Locatie
De woning is op 1 km van Notre-Dame des Tables en op 1,1 km van Fontein der Drie Gratiën. Deze accommodatie bevindt zich op circa 2 km afstand van het centrum van Montpellier.
Vervoer
De nabijliggende bushalte is Place de l'Europe slechts 400 meter verderop.
Bezienswaardigheden in de buurt
Het hotel ligt binnen het bereik van Esplanade de l'Europe.
Dineren
Gasten kunnen eten in La Famille en Restaurant ChengDu, gelegen binnen 7 minuten wandelen van het pand.
Ontspanning & Wellness
Kinderfaciliteiten ter plaatse bestaan uit ledikanten en kinderstoelen.
Kamers & Beschikbaarheid
Superior Suite
Classic Tweepersoonskamer
Superior Appartement - Rookvrij
Standaard Suite
Familiesuite
Superior Tweepersoonskamer - Rookvrij
Faciliteiten
Diensten
- Roomservice
- Huishouding
- Stomerij
- Welkomstdrankje
Dineren
- Elektrische waterkoker
- Keukengerei
- Ontbijt op kamer
- Snackbar
- Bar/ lounge
Spa & ontspanning
- Dompelbad
- Seizoensgebonden buitenzwembad
- Ligstoelen
- Zonneterras
- Tuin
- Rugmassage
- Hoofdmassage
- Complete lichaamsmassage
Faciliteiten
Diensten
- Roomservice
- Huishouding
- Stomerij
- Welkomstdrankje
Dineren
- Elektrische waterkoker
- Keukengerei
- Ontbijt op kamer
- Snackbar
- Bar/ lounge
Spa & ontspanning
- Dompelbad
- Seizoensgebonden buitenzwembad
- Ligstoelen
- Zonneterras
- Tuin
- Rugmassage
- Hoofdmassage
- Complete lichaamsmassage
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Kluisje
- 24-uursreceptie
- Versneld in- en uitchecken
- Huisdieren toegestaan
- Kamers/faciliteiten voor mindervaliden
- Rolstoeltoegankelijk
- Beveiliging
- Bagageopslag
- Lift
- Koffiebar
- Rookdetectors
- Brandblussers
- Keycard toegang
Activiteiten
- Fitnesscentrum
- Tafeltennis
Vergaderfaciliteiten
- Fax/Fotokopiëren
Kamerfaciliteiten
- Airconditioning
- Verwarming
- Mini bar
- Geluiddichte kamers
- Zithoek
- Kleedruimte
- Terras
- Tuinmeubelen
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Strijkfaciliteiten
Toegankelijkheid
- Toilet voor gehandicapten
- Badkamer voor gehandicapten
Badkamer
- Gratis toiletartikelen
- Wastafel
Media
- Flat-screen TV
- AM/FM wekker
Decor
- Vloerbedekking
Toeristische attracties in Montpellier
Toeristische attracties in Montpellier
Lokale bezienswaardigheden
- 1.2 km 0.8 mi Dominicains
- 1.7 km 1 mi Cathedrale Saint Pierre De Montpellier
- 743 m 2436 ft Paroisse Sainte Bernadette
- 2.3 km 1.4 mi Centre Culturel Montpellierain
- 1.2 km 0.8 mi Musée Languedocien de la Société Archéologique de Montpellier
- 2 km 1.2 mi Promenade du Peyrou
Zich verplaatsen
- 87.2 km 54.2 mi Luchthaven Avignon Caumont
- 54 km 33.6 mi Luchthaven Béziers Cap d'Agde
- 45 km 28 mi Luchthaven Nimes-Ales-Camargue-Cevennes
- 6.2 km 3.9 mi Luchthaven Montpellier-Méditerranée
- 97.8 km 60.7 mi Orange-Caritat (BA 115) Air Base Airport
- 83.5 km 51.9 mi Istres Le Tubé/Istres Air Base (BA 125) Airport
Dineropties
- 320 m 1050 ft La Pasteur'in
- 330 m 1083 ft Le Bistro Romain
- 360 m 1181 ft Hippopotamus Montpellier Esplanade de l'Europe
- 380 m 1247 ft Le 9
- 390 m 1280 ft L'Arlequin Montpellier
- 470 m 1542 ft La Tasca
Veelgestelde vragen
"Heeft Novotel Suites Montpellier Antigone parkeermogelijkheden voor hoge voertuigen?"
Het hotel biedt een beveiligde privéparkeerplaats buiten, geschikt voor zeer hoge voertuigen. De kosten bedragen 12 euro per dag, zonder reservering.
"Wat zijn de ontbijtopties en de prijzen bij Novotel Suites Montpellier Antigone?"
Het ontbijt is beschikbaar voor 19 euro per persoon per dag, geserveerd als buffet met een verscheidenheid aan opties, waaronder bakkerijproducten en fruit.
"Zijn er wellnessfaciliteiten beschikbaar bij Novotel Suites Montpellier Antigone?"
Het pand beschikt over een seizoensgebonden buitenzwembad met ligstoelen en handdoeken, samen met een gratis fitnesscentrum en massageservices.
"Hoe ver is Novotel Suites Montpellier Antigone van het station van Montpellier?"
Het hotel ligt op ongeveer 15 minuten lopen van het centraal station van Montpellier en in de buurt van tramhaltes die toegang bieden tot het stadscentrum.
"Welke eetgelegenheden zijn er beschikbaar bij Novotel Suites Montpellier Antigone?"
Het hotel beschikt over een bar, een snackbar, een koffieshop en biedt ontbijt op de kamer, met aanvullende opties zoals fruit en wijn tegen meerprijs.
"Zijn er specifieke kenmerken of uitrusting in de gastenkamers bij Novotel Suites Montpellier Antigone?"
De kamers zijn uitgerust met airconditioning, een flatscreen-tv en een waterkoker. Sommige suites beschikken over een kitchenette met een magnetron en een Nespresso-apparaat.
"Welke talen worden gesproken door het personeel bij Novotel Suites Montpellier Antigone?"
Het personeel spreekt meerdere talen, waaronder Engels, Frans, Spaans, Duits, Italiaans, Arabisch, Roemeens en Russisch.
"Welke veiligheidsmaatregelen zijn er getroffen bij Novotel Suites Montpellier Antigone?"
Het hotel is uitgerust met CCTV-camera's, brandblussers, rookmelders, alarmen, keycard-toegang en een kluisje op de kamers.
"Is het hotel toegankelijk voor mindervalide gasten bij Novotel Suites Montpellier Antigone?"
Het hotel biedt toegankelijke faciliteiten, waaronder een verlaagde wastafel, verhoogd toilet, handgrepen, visuele hulpmiddelen en rolstoeltoegang.
"Bevat Novotel Suites Montpellier Antigone gezinsvriendelijke voorzieningen?"
Het hotel biedt familiekamers, een interactieve kinderhoek en ligt in de buurt van stadsattracties en buitenruimtes die geschikt zijn voor kinderen.
Meer geweldige hotels in Montpellier
Bekijk alle foto's
Van
98$/nacht
Bekijk alle foto's
Van
64$/nacht
Bekijk alle foto's
Van
74$/nacht
Bekijk alle foto's
Van
94$/nacht
Bekijk alle foto's
Van
106$/nacht
Bekijk alle foto's
Van
58$/nacht
Bekijk alle foto's
Van
66$/nacht
Bekijk alle foto's
Van
107$/nacht
Bekijk alle foto's
Van
507$/nacht
Bekijk alle foto's
Van
84$/nacht
Aanbevolen hotels in andere steden
Bekijk alle foto's
Van
46$/nacht
Bekijk alle foto's
Van
96$/nacht
Bekijk alle foto's
Van
228$/nacht
Bekijk alle foto's
Van
45$/nacht
Bekijk alle foto's
Van
121$/nacht
Bekijk alle foto's
Van
124$/nacht
Bekijk alle foto's
Van
56$/nacht
Bekijk alle foto's
Van
169$/nacht
Bekijk alle foto's
Van
125$/nacht
Bekijk alle foto's
Van
113$/nacht